KONST / Litografier / Färglitografi med glitter 15554186
*
nr 1555 4186
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi med glitter, Signerad, färglitografi, Flicka med fiol, 59x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x47 cm
Kondition: saknar glas,
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 augusti 2023
kl 20:18:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/8 23:53:52
1
300 kr
13/8 14:04:43
2
350 kr
13/8 18:42:49
3
400 kr
13/8 20:40:51
2
450 kr
14/8 17:29:32
4
500 kr
14/8 17:51:53
2
600 kr
14/8 20:09:07
5
700 kr
14/8 20:09:44
5
800 kr
14/8 20:11:56
1
800 kr
14/8 20:11:56
5
800 kr (Budbetjänt)
14/8 20:13:27
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: angelica wiik flicka med fiol färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Angelica Wiik
Kondition: saknar glas,
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Läs om budbetjänten
nr 1555 4186
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi med glitter, Signerad, färglitografi, Flicka med fiol, 59x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x47 cm
Kondition: saknar glas,
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 augusti 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/8 23:53:52 | 1 | 300 kr |
13/8 14:04:43 | 2 | 350 kr |
13/8 18:42:49 | 3 | 400 kr |
13/8 20:40:51 | 2 | 450 kr |
14/8 17:29:32 | 4 | 500 kr |
14/8 17:51:53 | 2 | 600 kr |
14/8 20:09:07 | 5 | 700 kr |
14/8 20:09:44 | 5 | 800 kr |
14/8 20:11:56 | 1 | 800 kr |
14/8 20:11:56 | 5 | 800 kr (Budbetjänt) |
14/8 20:13:27 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: angelica wiik flicka med fiol färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28